Wybrany język: POLSKI
Historia

Dawno, dawno temu kilkunastu zawodowych instruktorów ogólnie pojętej akcji spotkało się w jednym miejscu i czasie... Tak w skrócie zacząć można by historię, która trwa do dzisiaj od piętnastu ponad lat. Trwa, bo indywidualizm, który drzemie w każdym z nas, umieliśmy przekuć w siłę Zespołu, który tworzymy na co dzień.  

Prawdziwy smak życia to dla nas wysublimowana przygoda, ekscytujące sporty, łamanie konwencji i pokonywanie barier. Również poznawanie świata, bo jesteśmy wiecznie głodni. Nowej wiedzy i wyzwania. Dlatego właśnie, nasi instruktorzy rozsiani po różnych częściach globu, codziennie szukają na świecie doświadczeń, które mogliby przenieść na rodzimy grunt. Kiedy wracają rozpętują rewolucję. Rewolucję w poziomie usług dostępnych na rynku. Jeśli robi się nudno wyjeżdżają znowu. By oczywiście ponownie powrócić. Stanie w miejscu i brak rozwoju, to coś najgorszego, co mogło by przytrafić się każdemu z nas. Budowanie silnego, zgranego teamu, jest właśnie tym, czym chcemy się dzielić z innymi, bo za nami najlepszy trening – na samych sobie. Stoją za nami lata praktyki zdobytej podczas pracy z najbardziej wymagającymi Klientami, w różnych częściach Polski i świata oraz zaplecze najlepszego sprzętu do zadań specjalnych, który tylko czeka, żeby go odpalić. My zaś, nie możemy doczekać się Ciebie i Twoich ludzi.

Kadra
Team-building to nie część oferty. Płynie nam we krwi. Poprzez event z Przygodą w tle już ponad dekadę kreujemy projekty pozwalające na realizację sprecyzowanych przez Państwa potrzeb, takich jak m.in. poprawa komunikacji wewnętrznej, funkcjonowanie zespołu w trudnych warunkach, zarządzanie czasem, czy budowanie zaufania pomiędzy członkami teamu. W ten sposób pomagamy Państwu rozbudowywać jego samodzielność, elastyczność, a także ukształtować świadomość siły jaka tkwi w potencjale wspólnego działania podczas realizacji kolejnych zadań bądź rozwiązywania problemów.
Filozofia

Choć giełdy wariują, rządy się zmieniają, wybuchają wulkany, my niezłomnie robimy po prostu swoje. Wydarzenia, które skupiają się na przygodzie i zabawie to tylko wycinek naszej działalności. Specjalizujemy się przede wszystkim w projektach, które za nadrzędny cel wyznaczają takie potrzeby Klienta jak poprawa komunikacji czy usprawnienie funkcjonowania zespołu w trudnych warunkach.

Losowe galerie zdjęć