Wybrany język: POLSKI
Filozofia

Choć giełdy wariują, rządy się zmieniają, wybuchają wulkany, my niezłomnie robimy po prostu swoje. Wydarzenia, które skupiają się na przygodzie i zabawie to tylko wycinek naszej działalności. Specjalizujemy się przede wszystkim w projektach, które za nadrzędny cel wyznaczają takie potrzeby Klienta jak poprawa komunikacji czy usprawnienie funkcjonowania zespołu w trudnych warunkach.

Tylko dobrze skonstruowane szkolenia grupowe facylitują dynamikę grupową, dzięki czemu ludzie stają się prawdziwym, zintegrowanym zespołem, w którym dominuje wzajemne zaufanie, synergia działań twórczych i pozytywne emocje. Wszystko to zaś, prowadzi do poczucia identyfikacji z teamem, zwiększenia motywacji do pracy i poczucia dumy z udziału w prestiżowym projekcie.

Codziennie uczymy jak nawiązywać relacje interpersonalne z innymi ludźmi. I nie ważne czy chodzi o współpracowników, podwładnych, przełożonych czy Klientów. Mechanizmy, które umożliwiamy poznać wytwarzają pozytywną wartość dodaną nie tylko w pracy, ale i codziennym życiu każdego z uczestników naszych szkoleń. Raz zdobyta z nami wiedza, wpływa na jakość nawiązywania kontaktów międzyludzkich przez całe życie.

Za misję od lat obieramy sobie tworzenie wyjątkowych, zgranych zespołów ludzi, którzy dzięki świadomości poczucia siły jaką daje wspólne działanie, potrafią pokonać nie tylko każdą przeszkodę, ale i docenić sukces, jaki było im dane wspólnie osiągnąć. To zaś jest motorem, który działa na pełnych obrotach niezależnie od tego, w którą stronę wieje wiatr.  
 
Kadra
Team-building to nie część oferty. Płynie nam we krwi. Poprzez event z Przygodą w tle już ponad dekadę kreujemy projekty pozwalające na realizację sprecyzowanych przez Państwa potrzeb, takich jak m.in. poprawa komunikacji wewnętrznej, funkcjonowanie zespołu w trudnych warunkach, zarządzanie czasem, czy budowanie zaufania pomiędzy członkami teamu. W ten sposób pomagamy Państwu rozbudowywać jego samodzielność, elastyczność, a także ukształtować świadomość siły jaka tkwi w potencjale wspólnego działania podczas realizacji kolejnych zadań bądź rozwiązywania problemów.
Historia

Dawno, dawno temu kilkunastu zawodowych instruktorów od ogólnie pojętej akcji spotkało się w jednym miejscu i czasie... Tak w skrócie zacząć można by historię, która trwa do dzisiaj od piętnastu ponad lat. Trwa, bo indywidualizm, który drzemie w każdym z nas, umieliśmy przekuć w siłę Zespołu, który tworzymy na co dzień.   

WIĘCEJ >

Losowe galerie zdjęć