Wybrany język: POLSKI
Lista referencyjna wybranych klientów
Allianz Agencja Wasilewski - Olech
Agencja Artystyczna Laura Łącz
Agencja Ochrony Juwentus
Agencja Public Relations MBBS
Agencja Reklamowa "Alfa Art. & Event"
ABB Industrial Components
Alcatel
ALD Automotive
American Bull
ARTO Agencja Reklamowa
Auto Rok
AVON Cosmeticis
Berken Polska
BNP Paribas
British Polish Chamber
Budimex S.A.
Citibank Handlowy
ComputerLand
Consulting
Daimler Chrysler Automotive Polska Sp. z o.o
DB Securities
Edipress Polska SA
Endemol-Neovision
Eniro Polska Sp. z o. o.
ERNST&YOUNG
Excentric P.R. & Specila Events
Euromark Polska - Campus
Fournier Polska
Gemini Colsulting
GEZE Polska
Giełda Papierów Wartościowych
Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o
Hay Group Sp. z o.o.
Heidelberg
Hewlett Packard
Hitachi Data Systems Polska Sp. z o.o.
ID Electronic
Indicator
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych
Lemon Tri
Le Royal Meridien - Btristol
Lyreco Polsa S.A.
Makaruk Harton Ekspedycje
MarketShare
Masterlink Express Sp. z o.o.
Mc Kinsley
Medicover
Megabajt
Merck Sharp & Dohme Idea INC S.A.
Mostostal Invest Sp. z o.o.
NOKIA POLAND Sp. z o.o.
Nike Poland Sp. z o.o.
NISSAN Poland LTD Sp. z o.o.
ORFE
Philip Morris Polska
Pirelli Polska
Playboy Edycja Polska
Polkomtel S.A.
POLPAK
Polska Telefonia Cyfrowa
PriceWatersHouseCoopers
Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o. o.
  PTK Centertel Sp. z o.o.
  PZU Życie S.A
  Renault
  Reuters
  Roche
  Sanofi-Synthelabo Sp. z o.o.
  Step Event
  Smith & Kline Beecham Polska
  Sołtysiński Kawecki & Szlęzak
  Swarzędzkie Fabryki Mebli
  Tatra Extreme
  Telekomunikacja Polska S.A.
  Tchibo Warszawa
  TNT Poland
  Torfarm
  Toyota Motor Poland
  TVP S.A.
  Unilever Polska
  Universal Properties
  Verte
  WESCO
  Western Union
  Wydawnictwo H. Bauer
  Xerox Polska

 

Klienci o nas

W atmosferze dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji jaka zagwarantowała nam Grupa Extreme Team, mieliśmy wyjątkowa okazję do analizy naszych predyspozycji i zachowań, a wykonywane zadania pokazały uczestnikom jak realizować wspólne cele w oparciu w zaangażowanie i wzajemne zaufanie.

Należy podkreślić, iż Grupa Extreme Team oraz jej trenerzy, wykazali dużą elastyczność w działaniu oraz wrażliwość na nasze potrzeby. Zagwarantowali nam dobra organizację, entuzjazm i zaangażowanie podczas prowadzonych zajęć, jak również pełen profesjonalizm na każdym etapie szkolenia.

Z przyjemnością rekomendujemy Grupę Extreme Team jako rzetelnego partnera, umiejącego identyfikować potrzeby klienta oraz dostarczającego usługi na wysokim poziomie, we wszystkich aspektach prowadzonego szkolenia.

Telewizja Puls Sp. z o .o.
Dyrektor Finansowy- Beata Dymacz
Menadżer ds. HR – Marta Winniczuk
 
 

PKN OLEN S.A. na bazie dotychczasowej współpracy, z pełnym przekonaniem poleca Grupę Extreme Team dowodzoną przez Makedon.pl  

"Spotkaliśmy się z nimi w ubiegłym roku dwa razy w najbardziej wymagających zespołach i uważamy, że jeśli oczekujecie Państwo dla swoich pracowników rezultatu zajęć z team buildingu: lepszego poznania się i integracji członków zespołu, udoskonalenia komunikacji w ramach zespołu, udoskonalenia umiejętności pracy zespołowej, wytworzenia poczucia identyfikacji z celem i zespołem, zwiększenia motywacji oraz wytworzenia poczucia dumy z udziału w prestiżowym projekcie, to Grupa Extreme Team Makedon.pl jest odpowiednim partnerem jako wykonawca takiego zadania. To zespół profesjonalny, niezwykle kreatywny i skuteczny w swoim działaniu."
Leszek Kurnicki
Dyrektor wykonawczy
d/s Marketingu
  

 

„Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji brać udziału w tak nietypowym i pełnym wyzwań wyjeździe. Sprawna organizacja wyjazdu i dokładne zaplanowanie trasy sprawiło że mimo tak niecodziennych warunków czuliśmy się bezpiecznie podczas całej wyprawy...”
BANK PEKAO SA Dariusz Nalepa Dyrektor Zarządzający, Departament Bankowości Transakcyjnej„Oprócz profesjonalizmu organizatorów w prowadzeniu zajęć należy bardzo mocno podkreślić pełne zaangażowanie przez cały czas trwania imprezy, cierpliwość wobec mniej sprawnych fizycznie uczestników, fantastyczna atmosferę i dbałość o szczegóły…”
GRUPA RADIOWA AGORY SP ZOO Maciej Strzelecki Członek Zarządu„Ekipie Grupy Extreme Team dziękujemy za duża porcję wrażeń!”
BANK BGŻ Małgorzata Zdienicka-Grabarz, Dyrektor Departamentu Komunikacji Zewnętrznej i WewnętrznejW naszej ocenie działania podejmowane przez ekipę Extreme Team daleko wybiegają poza standardową jakość usług oferowanych przez inne firmy z tej branży. Daje nam to pewność, że w każdej chwili możemy liczyć na szybką i profesjonalną obsługę.

ROYAL COLLECTION Violetta Przybylska, Specjalista ds. organizacyjnych Royal Collection„Większość z Nas Gaspolowców, którzy uczestniczyli w przygotowanej przez GASPOL ADVENTURE TEAM ma niemałe doświadczenie życiowe, parę lat życia na karku, wiele już w tym okresie przeżyło i nie mniej widziało. A jednak zaskoczenie było jednym z elementów, które towarzyszyło nam od początku do końca tej niezwykłej przygody. Obiecywaliście wiele ale to co nas spotkało na pewno przekroczyło nasze oczekiwania”„To wspaniałe, że kilka wspólnie spędzonych dni pozwala zbudować, powołać do życia nowe znajomości. To wspaniałe, ze można poznawać bardzo ciekaw osoby o niecodziennych doświadczeniu i niezwykłej pasji. Kultywujcie zawsze te wartości, które u Was zobaczyliśmy bo to sprawia, że ludzie z Grupy Extreme Team są i będą partnerami z którymi chce się pracować, do których chce się wracać.
GASPOL, Arkadiusz Urbańczak Kierownik ds. Szkoleń i Rozwoju„Grupa Extreme Team to fachowość, profesjonalizm w działaniach organizacyjnych i logistycznych. Współpracując z Extreme Team każdy może być pewien, że zlecenie rozwiązane zostanie z pasją…”
BRE BANK, Dariusz Nalepa, Dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej„Na uwagę zasługuję szczególnie zasługuję bardzo dobra organizacja szkolenia, które było nie tylko bezpieczne, ciekawe i pełne wyzwań, ale przede wszystkich zaowocowało większym zgraniem zespołu, co jest niezwykle istotne dla specyfiki zadań, które wykonują nasi pracownicy…”
RWE SA Dominika Pogorzelska- Bogusz, Strategiczne Zarządzanie Personelem,„Impreza została przeprowadzona wyjątkowo profesjonalnie, a ilość atrakcji na długo pozostanie w pamięci uczestników pikniku. Jesteśmy bardzo zadowolenia ze współpracy z Grupa Extreme Team i szczerze polecamy ich usługi przyszłym klientom.”
 PZU ŻYCIE SA Piotr Puczyński , Dyrektor Zarządzający ds. Informatyki w Grupie PZU 

 

„Zespół sympatycznych i pełnych zaangażowania profesjonalistów sprawił że zarówno pracownicy firmy Innsoft jak iż zaproszeni na imprezę goście długo i z wielka przyjemnością wspominać będą dni spędzone na Farmie Makedońskich”
INNSOFT SP.Z.O.O Gabriela Piątek , Chief Sales Officer
 

„W naszej ocenie działania podejmowane przez ekipę Extreme Team daleko wybiegają poza standardową jakość usług oferowanych przez inne firmy z tej branży. Daje nam to pewność, że w każdej chwili możemy liczyć na szybką i profesjonalną obsługę”.
Jacek Czerniak - dyrektor regionu CITIBANK HANDLOWY


"Mamy nadzieję na współpracę w przyszłości gdyż w tym co Państwo robicie jest dużo zaangażowania i indywidualnego podejścia do Klienta"
Patrick Froidefond - dyrektor finansowy RENAULT Polska Sp. z o.o.


"Mieliśmy okazję sprawdzić kompetencje i elastyczność działania całej grupy zarówno przy nietypowych zajęciach team buildingowych dla pracowników, jak i przy bardziej wymagających projektach integrujących dla kadry zarządzającej oddziałami Western Union z różnych stron świata"
Konrad Olszaniecki - Regional Director Central Europe WESTERN UNION


"Nie narzekaliśmy na brak atrakcji, czuliśmy się i bawiliśmy znakomicie".
Hanna Adamkowska, PLAYBOY Edycja Polska


"Imprezy organizowane przez Pana firmę spełniały wszelkie nasze oczekiwania. Zaangażowanie oraz inwencja sprawiły, że pikniki przebiegały w wyjątkowej atmosferze nawet wtedy, gdy aura była dla nas zdecydowanie nie przychylna".
Waldemar Mierzwa - dyrektor biura do spraw komunikacji, BUDIMEX


"Liczne atrakcje a wśród nich wielka strzelnica paintballowa, strzelnica łucznicza, ściana wspinaczkowa, pokazy jazdy konnej oraz pokaz aikido, cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz dostarczyły wielu niezapomnianych przeżyć".
Magdalena Gera-Pikulska, Departament Dyrekcji Generalnej PTK Centertel


"Przykładem doskonałego zrozumienia potrzeb klienta oraz idei gościnności był dla nas profesjonalnie przygotowany program dostosowany do wymagań i możliwości uczestników oraz wrażliwość na nasze potrzeby okazywana przez Państwa firmę".
Angelika Ryfińska - Human Resources Manager, SmithKline Beecham Polska


"Wszyscy zaproszeni goście byli zachwyceni poziomem obsługi i atrakcyjnością konkurencji, z niecierpliwością oczekują kolejnych tego typu imprez".
Krzysztof Dobosz, WESCO


"Firma wywiązała się ze swojego zadania znakomicie. Wykazała dużą elastyczność w stosunku do naszych oczekiwań i propozycji, oferując jednocześnie swoje bogate doświadczenie w organizowaniu imprez tego typu. Zaproponowany program spotkał się z gorącym przyjęciem nawet przez najbardziej wybrednych uczestników zabawy".
Monika Sałacińska, PROCTER & GAMBLE OPERATIONS


"Państwa profesjonalizm, zaangażowanie oraz inwencja sprawiły, że spotkanie przebiegło w doskonałej atmosferze a niezmiernie różnorodny program atrakcji dostarczył niezapomnianych wrażeń zarówno dorosłym jak i najmłodszym uczestnikom zabawy".
Kuba Pancewicz - dyrektor handlowy, NOKIA Poland


"Na podstawie naszych doświadczeń możemy śmiało stwierdzić, że jest to najlepsza firma na rynku. Spotkania i imprezy integracyjne przygotowane przez Marka spełniły wszystkie stawiane cele. Mając do czynienia z zajęciami w terenie, z ludźmi o różnym stopniu sprawności fizycznej, Marek zapewnia nam zawsze pełne bezpieczeństwo, nie tracą na dostarczeniu niezapomnianych wrażeń uczestnikom".

Dominika Kraśko - dyrektor marketingu, GOODYEAR Group Polska


"Przygotowane konkurencje angażowały wszystkich i tych, którzy aktywnie w nich uczestniczyli i ostrożnych obserwatorów a obsługa była profesjonalna i nie zmęczona do końca zabawy".
Anna Michalczyk, SOŁTYŚNIŃSKI KAWECKI & SZLĘZAK

 

Losowe galerie zdjęć