Wybrany język: POLSKI
Kadra


Team-building to nie część oferty. Płynie nam we krwi.


Poprzez event z Przygodą w tle już ponad dekadę kreujemy projekty pozwalające na realizację sprecyzowanych przez Państwa potrzeb, takich jak m.in. poprawa komunikacji wewnętrznej, funkcjonowanie zespołu w trudnych warunkach, zarządzanie czasem, czy budowanie zaufania pomiędzy członkami teamu. W ten sposób pomagamy Państwu rozbudowywać jego samodzielność, elastyczność, a także ukształtować świadomość siły jaka tkwi w potencjale wspólnego działania podczas realizacji kolejnych zadań bądź rozwiązywania problemów.

Podobnie jak Państwo, wiemy, że w Zespole nie wystarczy być. Trzeba coś do niego wnosić. Za pomocą reżyserowanych wydarzeń, wydobywamy z Państwa pracowników to, co w nich najcenniejsze. Z Mistrzów Indywidualnych, tworzymy Grupę Mistrzów, do której każdy wnosi swoją wartość dodaną.  

Przygoda nie jest dla nas pracą. Jest naszym sposobem na życie.

Swoie doświadczenie nasi ludzie zdobywają na całym świecie, każdą wolną chwilę poświęcając na podnoszenie własnych kwalifikacji. Bywają instruktorami w Iraku i Afganistanie, sędziami rajdów klasy Rainforest Chellenge w Malezji, coachami team biuldingu w różnych zakątkach globu...  Za każdym razem bogatsi o nową wiedzę i doświadczenie, staramy się przenosić na krajowy grunt coraz to wyższe standardy.
 
Są wśród nas m.in. oficerowie rezerwy jednostek specjalnych, trenerzy z wykształceniem psychologicznym, specjaliści ratownictwa morskiego, ratownicy wysokościowi i medyczni, instruktorzy jazdy OFF Road, mistrzowie Polski Enduro-Quad, instruktorzy strzelectwa sportowego i obronnego, skoków spadochronowych oraz lotów na paralotni.
 
Nie jesteśmy dla wszystkich. Jesteśmy dla tych, którzy chcą być najlepsi!
By z nas czerpać wystarczy podnieść telefon!  
Historia

Dawno, dawno temu kilkunastu zawodowych instruktorów od ogólnie pojętej akcji spotkało się w jednym miejscu i czasie... Tak w skrócie zacząć można by historię, która trwa do dzisiaj od piętnastu ponad lat. Trwa, bo indywidualizm, który drzemie w każdym z nas, umieliśmy przekuć w siłę Zespołu, który tworzymy na co dzień.   

WIĘCEJ >

Filozofia

Choć giełdy wariują, rządy się zmieniają, wybuchają wulkany, my niezłomnie robimy po prostu swoje. Wydarzenia, które skupiają się na przygodzie i zabawie to tylko wycinek naszej działalności. Specjalizujemy się przede wszystkim w projektach, które za nadrzędny cel wyznaczają takie potrzeby Klienta jak poprawa komunikacji czy usprawnienie funkcjonowania zespołu w trudnych warunkach.

Kadra instuktorska Grupy Extreme Team

MAREK MAKEDOŃSKICH – SZEF

Coach, konsultant, trener team-building. Połączył pasję i niebanalny tryb życia z pracą zawodową. Od 20 lat koordynuje i współtworzy projekty team-building dla kadr zarządzających, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania zespołów w trudnych warunkach. Twórca Grupy Extreme Team i Adventure in Poland.


Od 1998 partner wyprawowy firmy GP Expeditions oraz brytyjskiego projektu Super Day. Właściciel Farma Makedońskich. Konsultant Car of the Year odpowiadał za cykle szkoleniowe prowadzone dla sprzedawców samochodów z napędem 4x4 dla Mercedes,Toyota Motor Poland, Mitsubishi, Nissan, BMW. W 2007 roku zaproszony jako ekspert przez organizatorów Rainforest Challenge w Malezji, gdzie brał czynny udział w akcji ratowniczo-ewakuacyjnej uczestników. Współtworzył wiele programów telewizyjnych o tematyce motoryzacyjnej, Instruktor łucznictwa Compound, płetwonurek, starszy sternik motorowodny, hodowca koni, jeździec, znawca wschodnich sztuk walk, instruktor jazdy off-road z 30 letnim doświadczeniem.

 

KRZYSZTOF WÓJCIK – SZEF PROJEKTÓW SZKOLENIOWYCH DOTYCZĄCYCH FUNKCJONOWANIA ZESPOŁÓW W TRUDNYCH WARUNKACH

Major rezerwy, dowódca i czynny szkoleniowiec jednostek specjalnych. Wprowadził pierwszą polską jednostkę wojskową do struktur NATO. Był jednym z oficerów elitarnej polskiej jednostki GROM. Pierwszy polski oficer szkolony w Armii USA, ukończył z wyróżnieniem elitarny kurs działań specjalnych Rangers. Ukończył szkołę przy ONZ w Kanadzie o specjalizacji w negocjacjach pomiędzy wrogimi stronami konfliktu. Przez dwa lata w Iraku i w Afganistanie tworzył specjalne grupy żołnierzy innych kultur i religii, które miały wykonywać najtrudniejsze zadania w warunkach bezpośredniej walki. Jest uznanym i sprawdzonym specjalistą od działań specjalnych wielonarodowych sztabów z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wieloletni zawodnik i instruktor w strzelaniu z pistoletu. Instruktor biegów na orientację, narciarstwa zjazdowego PZN, i członek GOPR. Jest wieloletnim członkiem najstarszego klubu paralotniowego w Polsce, ma za sobą 666 skoków spadochronowych oraz doświadczenie w nurkowaniu między innymi na Borneo, Florydzie i na Karaibach. Wielokrotny Mistrz Świata Oficerów Rezerwy NATO w strzelaniu.
 

Artur Drzewiecki

Przez wiele lat człowiek związany z marka Land Rover. Offroad’owiec i zeglarz. Pozdróżnik zakwalifikowany przez "Land Rover Owner" do grona najlepszych expedytorów na świecie. Wielokrotnie organizował i zabezpieczał od strony technicznej i logistycznej wyprawy off roadowe m.in. do Maroka, Libii, Algerii, Skandynawii, Rosji, Syberii, Mongoli, Chin, Malezji. Konstruktor samochodów rajdowych i expedycyjnych. Pracował z najlepszymi warsztatami rajdowymi w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Malezji m. in dla takich rajdów jak Paryż – Dakar. Jedyny polski sędzia w gronie międzynarodowego jury rajdu Rainforest Challenge w Malezji.  

 

JERZY MAKEDOŃSKI - INSTRUKTOR

"WIECZNIE W DRODZE"

Leśnik, Choć w żyłach ma etylinę... W latach 1999-2002 niewielu ludzi mogło go dogonić w większości zawodów w których udział brały quady. Przemierzył z wyprawami Extreme Team Trasy Dakaru w Północnej Afryce oraz Ameryce Południowej, Australię, Rosyjskie terytorium Karelii , zimą za kołem podbiegunowym z Ivalo aż po North Cap, Jako bosman przepłynął na jednostce Selma Expeditions 20 tys mil przez Atlantyk i Pacyfik poprzez przylądek Horn aż na Antarktydę. Pokonał jedną z najtrudniejszych tras żeglarskich na świecie z Islandii na Alaskę – North West Passage. Przez ostatnie 15 lat brał udział w tysiącu wypraw i eventów organizowanych przez grupę Extreme Team. Zawodowy kierowca prawie wszystkiego.


MARCIN BŁEŃSKI – ODPOWIEDZIALNY ZA REALIZACJĘ PROJEKTÓW RATOWNICZYCH I ZABEZPIECZENIE IMPREZ

Podróżnik, alpinista i speleolog. Dyplomowany ratownik medyczny, a także miłośnik sportów jaskiniowych i wysokościowych.

Były dowódca Jednostki Strzeleckiej 4018 ZS "Strzelec" OSW, Inspektor Ratownictwa Medycznego w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa SAR. Ukończył kursy z zakresu wojskowych i policyjnych działań specjalnych, członek Ochotniczej Straży Pożarnej i Polskiego Związku Instruktorów Służb Mundurowych. Instruktor BLS I AED Polskiej Rady Resuscytacji, a także starszy sternik motorowodny, uprawniony pilot wycieczek.
 

 JERZY MARSZAŁEK – SZEF GRUPY SPORTÓW ZIMOWYCH I SZKOLENIA WYSOKOŚCIOWEGO

Kapitan rezerwy, absolwent studiów wojskowych i AWF we Wrocławiu. Szkoleniowiec jednostek 6 brygady desantowo- szturmowej. Był jednym z pierwszych w zespole reprezentujących Wojsko Polskie w zawodach 7th U.S. Army Reserve Command. Wielokrotny medalista w zawodach NATO. W 2005 roku wywalczył złoto drużynowo i indywidualnie w zawodach CIOR Military Competitions. Nabył duże doświadczenie praktyczne szkoląc się z jednostkami NATO w krajach: Niemcy, Francja, Austria i Turcja.

Wieloletni zawodnik, instruktor strzelectwa sportowego i bojowego oraz sędzia sportowy. Szkolony w zakresie ratownictwa wysokościowego i medycznego. Instruktor narciarstwa zjazdowego PZN SITN, biegów na orientacje, pływania, młodszy ratownik WOPR. Pasjonat pracy z młodzieżą, w okresie letnim prowadzi szkolenia survivalowe w Beskidach.

Uprawia wspinaczkę wysokogórską, prowadzi szkolenia wysokościowe. Uprawia sporty ekstremalne: spadochroniarstwo, paralotniarstwo, zimą: skituryzm.

 

 MICHAŁ MORYS - SZERMIERKA

Wiceprezes Polskiego Związku Szermierczego.
Trener klasy mistrzowskiej, sędzia klasy międzynarodowej, pracownik naukowy AWF Katowice, wieloletni szkoleniowiec Klubu Sportowego AZS AWF Katowice, wychowawca reprezentantek Polski w szpadzie, w tym mistrzyń Polski, trener m.in. Magdaleny Jeziorowskiej, obecnie współpracuje z trenerami Kadry Polski w szpadzie.
 

 MAGDALENA JEZIOROWSKA - SZERMIERKA

Zawodniczka i trener Klubu Sportowego AZS AWF Katowice, wieloletnia reprezentantka Polski w szpadzie kobiet, brązowa medalistka mistrzostw świata (1994r. - Ateny), Mistrzyni Europy (1996r. - Limognes), medalistka drużynowych mistrzostw Europy, 22-krotna medalistka mistrzostw Polski, w tym 6 razy złota, wielokrotna finalistka Pucharów Świata, obecnie pracuje z młodzieżą.
 

 

Losowe galerie zdjęć