Wybrany język: POLSKI
Nasze miejsca

                      

Country Club Farma Makedońskich to kilkuset hektarowa baza Grupy Extreme Team. Ośrodek ten został specjalnie przygotowany do organizacji imprez dla Klientów wymagających i poszukujących przygody przez duże „P”. To tutaj, zaledwie 15 km od administracyjnych granic Warszawy, dziewicza przyroda krzyżuje się z niebanalną dawką emocji, jakie zapewniamy swoim Klientom, za każdym razem tworząc dla nich indywidualny scenariusz imprezy.

Malowniczy, w części zalesiony teren z akwenem wodnym, gęstymi zaroślami i trawiastymi obszarami stanowi niepowtarzalne miejsce do organizacji wszelkiego typu pikników i spotkań integracyjnych dla grup liczących nawet 5000 osób.
 
Teren od ponad 15 lat wykorzystywany jest również o każdej porze roku do prowadzenia specjalistycznych szkoleń outdoorowych, samochodowych, niecodziennych wypraw czy obozów przetrwania. >
 
Ponad 40 kilometrów specjalnie wyznaczonych tras OFF ROADOWYCH, przygoda na quadach, buggy, park linowy czy w końcu nauka jazdy samochodami terenowymi lub wyprawa eco-challenge amfibiami 8x8, to tylko jedne z wielu atrakcji, jakich można tu doświadczyć. Na terenie Farmy znajduje się także największy w Polsce, stacjonarny obóz indiański, w którym noc spędzić może około 60 osób.
 
 
Inne miejsca
nasze miejsca w kraju

Losowe galerie zdjęć